» Kesktolmuimeja

Millised on kesktolmuimeja eelised?

Mugav

Mugavam kui tavaline tolmuimeja

Koristusvooliku transportimine palju kergem ja lihtsam kui tavalise tolmuimeja tassimine. Leiame igale kodule sobiva lahenduse.

Hõlpsam koristamine

Hõlpsam koristamine korrusmajades

Suurtes, korrustega majades hõlbustab kesktolmuimeja oluliselt koristustöid, sest tõmbepesi on võimalik paigaldada terve maja ulatuses nii et ei ole vaja tassida rasket tolmuimejat trepist üles ja alla.

Vähem müra

Vähem müra

Aertecnica kesktolmuimejaga tolmu imemisel ei kaasne ärritavat mootorimüra, vaid ainult õhu vuhin.

Allergiavaba

Puhtam õhk

Eemaldage oma kodust koos tolmuga ka mikroosakesed ja allergeenid. Õhk on värskem ja puhtam. Puhas õhk, vähem allergiaid.

Kuidas kesktolmuimeja toimib?

Kesktolmuimejasüsteemiga koristamisel kasutatakse spetsiaalset voolikut, mis ühendatakse seina sees oleva torustikuga läbi tõmbepesade. Koristamise ajal imeb tehnoruumis olev Aertecnica kesktolmuimeja seade läbi spetsiaalse kinnise torustiku koos õhuga kõik tolmu ja mikroosakesed seadmesse, kus need siis püütakse kinni filtri poolt. Seadmest tulnud filtreeritud õhk suunatakse täielikult puhta siseõhu saavutamiseks väliskeskkonda. Tänu selle ei jää peale koristamist majja ebameeldivat lõhna, allergeene ega mikroosakesi.
Kesktolmuimeja lahenduse moodustavad:

Eriti mugavaks teeb koristamise Aertecnica Pratico voolikulahendus, kus koristamiseks kasutatavat voolikut ei ole eraldi vaja viia tõmbepesa juurde vaid see on peidus pesa taga olevas torustikus. Vaata lähemalt

Allergiad - siit leiad lahenduse

Salto

Kõige suurem hingamisteede infektsioonide, ja eriti tolmuallergia põhjustajateks on tolmulestad. Nad on pisikesed sissetungijad, kes elavad koos meiega, meie enda eluruumides. Viimased ülikooliuuringud on näidanud, et kesktolmuimejate kasutamine vähendab märkimisväärselt õhus olevate allergeenida hulka ja seega ka nendega seonduvate haiguste (vesistavad silmad ja nina, hingamisteederaskused, külmetus) hulka.

Müüdid ja tegelikkus

Copyright © 2017 www.aertecnica.ee.
Kõik õigused kaitstud.