» Tööstuslikud lahendused

Tööstuslikud lahendused

Kesktolmuimeja suurtes majades

Aertecnica seadmete valikus on ka tööstuslikud kesktolmuimejad, mis on mõeldud hotellidesse, büroohoonetesse, tööstustesse. Seadmed on mõeldud kasutamiseks mitmele üheaegsele kasutajale, et koristamine oleks kiire ja efektiivne.

Suurte süsteemide planeerimisel on esmalt vaja paika panna mitu üheaegset kasutajat maksimaalselt saaksid korraga koristada. Sellest lähtuvalt saame planeerida torustiku ja valida seadme. Kasutajate arv ei ole piiratud, sest süsteemile saab lisada x-arv vaakumpumpasid, mis rakenduvad automaatselt vastavalt kasutajate arvule.

  • Praktiline
  • Kerge kasutada
  • Energiasäästlik
  • Väiksemad ülalpidamiskulud
  • Mitu kasutajat samal ajal
Koristav naine

Tööstusliku süsteemi osad

Süsteemi osad


a. primaarne vaakummoodul

b. teine vaakummoodul

c. tolmuseparaator

d. õhu väljalase

e. vertikaalne tõus

f. summuti

Vaakummoodul

Pefetto vaakummoodul

Kolmefaasiline süsteem koosneb eraldi vaakummoodulist ja tolmuseparaatorist. Seadmete eraldi seismine annab võimaluse lisada mitu vaakummoodulit, et võimaldada kuni 14 samaaegset kasutajat. Vaakummooduleid on saadaval nii Perfetto kui ka Classic sarjas.

Omades nii automaatse kui ka manuaalse võimsusvalikuga seadmeid, sobitub Perfetto vaakummoodul igale vajadusele. Kõik seadmed on heliisolatsiooniga ning ekraaniga, mis kuvab muu hulgas süsteemi korrasolekut, kasutatavat energiat ja temperatuuri.

TOOTELEHT

Tolmuseparaator

Perfetto tolmuseparaator

Tööstusliku kesktolmuimeja lahenduse teeb täielikuks tolmuseparaator, mis ühtlasi omab ka kaitsesüsteemi liig kõrge rõhu eest ning kaitseb vaakummoodulit tasakaalustusventiiliga. Nii nagu vaakummoodul, on ka tolmuseparaatoreid nii Perfetto kui ka Classic sarjas.

Perfetto tolmuseparaatorit on võimalik valida nii ise-puhastuva süsteemiga kui ka ilma. Igal seadmel on olemas kontrollpaneel, millelt muu hulgas on võimalik näha kui täis on tolmukonteiner ning kui täis on filtrisüsteem.

TOOTELEHT

Kompatta KT

Kolmefaasiline Kompatta KT sari ühendab ühes võimsas seadmes koos nii vaakummootori kui ka prügimahuti. Mõeldud kui “PLUG & PLAY” lahendusena, mis hõlbustab süsteemi installatsiooni.

Sobib ühele kuni kolmele kasutajale korraga. Koosneb kolmest osast: mootor, ise-puhastuva süsteemiga tolmueraldaja ja kogumismahuti.

TOOTELEHT

Iga kliendi vajadus on erinev, võtke meiega ühendust ja leiame Teile parima lahenduse.

logo-sec

Taavi Tuur
taavi.tuur@beambaltic.com
55620299

Copyright © 2017 www.aertecnica.ee.
Kõik õigused kaitstud.